Новини
З 15 квітня по 30 травня здійснюється прийом документів для зарахування дітей до 1 класу 2025-2026 навчального року.
Детальніше за посиланням https://juravlyhaschool.e-schools.info/pages/zaahuvannja-do-1-klasu
#ГайДитячихМрій
#ЕкоНезламні_4сезони
#_Lогічно2025
Учні Журавлиської гімназії долучилися до обласного природоохоронного флешмобу з висадки дерев «Гай дитячих мрій», приуроченого Всесвітньому Дню Землі, у рамках обласного освітнього проєкту «ЕкоНезламні: 4 сезони», з нагоди 100-річчя еколого-біологічної та агрономічної освіти в Україні.
Мета флешмобу: привернення уваги громадськості до екологічних проблем, формування дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, підвищення рівня екологічної свідомості та еко-патріотизму.
Учні з великим задоволенням висадили молоді саджанці сосон та лип.
1 квітня – День сміху, який ми майже забули…
У ці часи сміх здається розкішшю. Але хіба ми не ті, хто завжди жартував навіть у найтемніші моменти? Хіба не гумор рятував нас, коли було несила?
З нагоди свята з учнями гімназії провели гру "Гуморина"
А ви знали, що туберкульоз — це не тільки щось із підручника, а й справжня загроза, яку важливо вчасно розпізнати? Саме про це медсестра Наталія Миколаївна Слизченко говорила під час заходів з учнями гімназії.
Було цікаво, місцями навіть весело, але дуже корисно!
Діти дізналися:
— як передається туберкульоз,
— які симптоми не варто ігнорувати,
— у чому важливість вакцинації, проб Манту та флюорографії,
— розглянули знімки здорових легень та уражених,
— з'ясували чому здоровий спосіб життя — це не просто модно, а ще й корисно для імунітету.
Учні ставили запитання, дивувалися фактам і тепер точно знають більше про себе та те, як зберегти своє здоров’я. Для закріплення знань учні отримали інформаційні брошури.
21 березня - Всесвітній день поезії. З нагоди свята з учнями гімназії провели захоплюючу вікторину «Поезія у серці».
Це був справжній святковий день для любителів поезії, адже вікторина складалася з шести цікавих раундів, у яких діти мали змогу продемонструвати свої знання та креативність!
Під час проходження раундів учні відгадували інстаграм-сторінки відомих письменників, замінювали емоції правильними словами, перетворюючи прості фрази на справжні поетичні твори, розгадували назви відомих збірок віршів, згадуючи творчість класиків.
Цей захід став справжнім святом поезії, яке не лише підкреслило важливість літератури, але й надихнуло дітей на подальші літературні досягнення!
День Землі 2025: Бережімо нашу планету разом!
20 березня весь світ відзначає День Землі – нагадування про цінність нашої планети та відповідальність кожного за її майбутнє. Це день, коли ми маємо задуматися про свій внесок у збереження природи, чистого повітря, води та родючих ґрунтів.
З учнями 1 класу провели захід "Земля у фокусі: квест на збереження"
#ДеньЗемлі #БережімоПланету
19 березня святкує свій 95-річний ювілей геніальна людина, українська поетеса, одна з найвідоміших жінок сучасної України - Ліна Костенко.
Ліна Костенко авторка понад 15 поетичних збірок, автор найвідоміших в Україні романів у віршах. Її вислови та рядки завжди влучні, вони проймають до мурашок, змушують думати, відчувати, розуміти. Ці слова завжди заряджають енергією, надихають змінюватися та змінювати світ навколо себе.
З учнями гімназії провели захід "Діна Костенко: поезія без меж і часу"
14 березня в Україні святкують День українського добровольця. Не забудьте вшанувати всіх тих, хто боровся і продовжує боротися за суверенітет рідної країни.
День українського добровольця — нове, але дуже важливе свято, яке було створене на честь всіх тих, хто 14 березня 2014 року встав на захист України. Цей день було встановлено для того, щоб пам'ятати, через що довелося вже пройти нашій країні і через що вона проходить прямо зараз. А ще дата нагадує про героїзм захисників та захисниць незалежності рідної Батьківщини.
ДОБРОВОЛЕЦЬ
Доброволець – це завше перший,
Доброволець – це тільки свій,
Доброволець – це шлях до звершень,
Доброволець – це поклик мрій.
Доброволець – це мить розлуки.
Доброволець – це прав борець,
Доброволець – це теплі руки,
Доброволець – це стук сердець.
Доброволець – це погляд віщий,
Доброволець – це ран сліди,
Доброволець – це не «навіщо?»
Доброволець – це лиш «куди?»
Василь Ковтун
10 березня, у нашій державі відзначають День Державного Гімну України, відзначення якого затверджено Кабінетом Міністрів України 7 грудня 2021 року.
Ця дата обрана не випадково.
Саме 10 березня 1865 року у Перемишлі вперше прозвучав твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла Чубинського «Ще не вмерла Україна».
Сьогодні Державний Гімн звучить на офіційних заходах і церемоніях, на спортивних змаганнях та публічних зборах, діти співають гімн України, переховуючись у бомбосховищах, під час ракетних обстрілів ворогом, а Захисники і Захисниці – на передовій. Адже коли звучить Гімн, ми всі єдині! А відтак жодному ворогу не вдасться зламати наш дух, знищити наш народ і нашу країну.
Весняний настрій відчувається в усьому: у перших променях сонця, пахощах квітів і щирих усмішках.
8 березня – це особливий день, коли весна приносить тепло, а серця наповнюються вдячністю й любов’ю.
З нагоди найгарнішого весняного свята з учнями гімназії провели "Дівочі посиденьки"
Хай весна принесе ПЕРЕМОГУ!
Дякуємо ЗСУ!
Тарас Шевченко — це не минуле, Тарас Шевченко — це сьогодення. Він важливий для тих, хто хоч якось асоціює себе з Україною.
У рамках святкування 211-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка, з метою популяризації творчої спадщини Великого Кобзаря, активізації патріотичного виховання з учнями 7-9 класів було проведено літературний батл «Шевченко знаний і незнаний". Виконуючи різні конкурсні завдання, учні ще більше пізнали Шевченка, дізналися про невідоми факти з його життя.
24 лютого 2025 року — третя річниця повномасштабного вторгнення.
Безкінечні дні болю, сліз та розлук. Дні пам’яті про тисячі невинно вбитих та закатованих — і про життя, які вже ніколи не повернуться…
Дні, що стали символом нашої непохитної віри та сили, незламності та мужності справжніх ГЕРОЇВ!
Дякуємо кожному і кожній, хто став на захист нашої країни та кожного з нас. Схиляємо голови перед тими, хто віддав за це свої життя
#ДеньРідноїМови
Сьогодні, 21 лютого, ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови – свято, яке нагадує нам про важливість збереження та розвитку нашого мовного багатства.
Пам'ятаймо, що наша мова – це наша сила, наша гордість, наша ідентичність. Бережімо її та плекаймо!
Разом із учнями 4-5 класів вирушили у чарівну країну Соняшникового Мовограю, де діти виконували завдання, розгадували загадки та демонстрували свої знання з української мови.
День рідної мови: цінуймо свою спадщину!
Мова – це не просто засіб спілкування. Це душа народу, його історія, культура та ідентичність.
З нагоди цього дня у нашій гімназії була проведена гра "Знавець рідної мови" для учнів 6-9 класів. Плекайте нашу рідну мову, розмовляйте нею, пишіть, читайте та популяризуйте її. Адже кожне слово, сказане рідною мовою, – це ще один крок до її процвітання.
#ДеньРідноїМови
20 лютого в Україні вшановують День Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013-2014 років.
Небесна Сотня – 107 загиблих учасників Революції Гідності, а також активісти Майдану, які загинули навесні 2014 року з початком російської агресії на сході України.
Подвиг Небесної Сотні став цементувальним елементом для єднання нашого народу. Цей подвиг слугує прикладом мужності та звитяги для теперішніх героїв російсько-української війни, які на полі бою дають відсіч підступному ворогові, захищаючи право українського народу на незалежність.
У тому першому бою Герої Небесної Сотні перемогли, бо не дозволили путіну руками Януковича знищити Україну. І то була перша перемога у цій війні. За нею були інші. А попереду – остаточна перемога!
Небесна Сотня – це той священний образ, який у нас не відібрати, який веде нас крізь темні часи, який не дасть зрадити чи відступити. Небесна Сотне, дякуємо за Україну! Тримаємо стрій. Наша боротьба триватиме до перемоги!
З учнями 6-9 класів провели патріотичний скрипт - зустріч однодумців "Закарбовано у серці - Небесна Сотня"
19 лютого відзначається День Державного Герба України. Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців.
З учнями 1 класу провели виховний захід "Герб України - символ моєї свободи"
Під час проведення заходу діти дізналися багато нового про державні символи України – герб, прапор, гімн, їх історію виникнення та прийняття.
З Днем Державного герба України
11 ЛЮТОГО – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ!
Цей день нагадує нам про важливість відповідального та безпечного користування мережею.
З учнями 8-9 класів провели урок-гру "Твоя безпека у цифровому світі"
Давайте разом створимо безпечний Інтернет-простір! Навчімо дітей правильній поведінці в мережі, будьмо уважними та відповідальними.
У Журавлиській гімназії 29-30 січня відбулися батьківські збори по класах, адже батьківські збори є найважливішою формою взаємодії сім'ї та школи. Під час зустрічей обговорювалися важливі теми: протидія булінгу та застереження щодо вчинення протиправних дій в освітньому середовищі, формування психологічної стійкості. Класні керівники обговорили з батьками роль сім'ї у вихованні та жорстокого поводження серед підлітків.
День вшанування Героїв Крут, подія, що стала символом героїзму у боротьбі за незалежність України. 29 січня - День пам'яті Героїв Крут - саме там, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність і став важливою частиною української історичної пам'яті.
Пам'ять про Героїв Крут - це не просто дата в календарі,це постійне нагадування про ціну свободи та незалежності, про те, що ми повинні пам'ятати і цінувати героїзм наших предків. Нехай їхній подвиг надихає усіх українців на будівництво сильної та незалежної України!
З учнями гімназії провели круглий стіл "Через Крути у майбутнє", під час якого відтворили події тих днів, оцінили їх значення та провели паралелі із сучасністю.
Загальнонаціональна інформаційна кампанія «Спали» ФСБшника»
Кампанія спрямована на протидію вербуванню молоді російськими спецслужбами та запобіганню підпалам, терактам і диверсіям.
Адже такі злочини як підпали майна ЗСУ, держустанов чи їхнє мінування класифікуються Кримінальним кодексом України як тероризм або диверсія. І за них передбачена сувора кримінальна відповідальність навіть для неповнолітніх.
Однією зі складових інформаційної кампанії є соціальний відеоролик «Спали» ФСБшника».
Детальніше з інформацією про кампанію можна знайти на сайті Служби безпеки України (посилання розміщене в тексті повідомлення)